• |
ide | kryesore

Humbja e Partizanit/ Braçe qan, Çiljeta pi cigare, Olsi Ramën e ngushëllojnë (FOTO)

I pakategorizuar
Olsi-Rama1-768x510.jpg

Ka qenë e mbushur tribuna VIP e “Qemal Stafës” edhe këtë ndeshje të fundit të këtij sezoni të Superligës.

Tifozët e Partizanit nuk e kanë fshehur zhgënjimin e tyre jo për humbjen 1-2 nga Teuta, por që edhe këtë herë nuk e prekën dot kupën e kampionit.

Në këto foto të publikuara në rrjetet sociale duket Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Rama që nuk e ze vendi dhe vetëm flet. Më pas dikush e ngushëllon për humbjen.

Olsi Rama

Erion Braçe qau. E ka pranuar vetë në faqen e tij në Facebook ku pretendon se kampionati u trukua dhe se ndeshja e Vlorës u ble. “Po, me shkuan dhe lot!! Besoj qe Sokol Balla prej Top Channel u interesua per kete; Nuk me vjen turp ta them, nje burre qan edhe per pasionet e tij, PARTIZANI eshte njeri. Por e dini cfare; Lote me shkuan per GAREN qe vdiq edhe nje here tjeter sot” – shkruan ndër të tjera Braçe.

Mico Papadhopuli, Presidenti i Partizanit Gaz Demi, deputeti Erjon Brace dhe Muhamet Malo,

Ç’mund të themi për Çiljetën. E ka mbytur mërzinë me cigare ndërsa pjesën më të madhe e ka kaluar në telefon. 

13235578_507180606143007_5813119098115079025_o
Kthehu