• |
ide | kryesore

FOTO/ Ky është personi që rrahu biznesmenin Fadi Mitri

I pakategorizuar
libvanbi.JPG

Gazetari Blendi Fevziu ka publikuar ditën e sotme në “Opinion” foton e personit që dyshohet se ka rrahur biznesmenin libanez, Fadi Mitrin. Fevziu tha se këtë foto ia ka dërguar vetë biznesmeni që kishte bërë një hetim paralel me atë të autoriteteve shqiptare. Sipas biznesmenit ky person është denoncuar në polici, por vazhdon të qëndrojë i lirë. Për këtë çështje Rama tha se autorët e rrahjes janë arrestuar, por i ka liruar gjykata. E vërteta është që disa persona u ndaluan dhe më pas u liruan nga policia sepse për ta nuk u gjetën prova që t’i lidhnin me ngjarjen. Në qeli është vetëm një person që iu gjet me vete një sasi e vogël kanabis sativa. /lapsi.al/ 

autori 2
Kthehu