• |
ide | kryesore

“I duhet lënë tepsia” Manjani e krahason Edi Ramën me një qen

I pakategorizuar
ylli-manjani4-e1447704620416_2.jpg

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani kërkoi largimin e ministrave të LSI nga qeveria, pas dorëheqjes që dhanë “teknikët” e PD-së.

Duke ironizuar me qëllimin e Ramës për të qeverisur i vetëm dhe për ta pasur i vetëm tepsinë, Ylli Manjani postoi foton e një qeni që ha i vetëm në tas.

Kthehu