• |
ide | kryesore

Lajm i Fundit/ Fillon ‘fortuna’, Haki Çako shkarkon shefat e policive në Elbasan dhe Lushnje

Arkiva, Të fundit

Shkarkime masive në Policinë e Elbasanit dhe ate te Lushnje. Mësohet se kreu i Policisë, Haki Cako ka shkarkuar gjithe shefat e policisë në keto rrethe.

Raportohet se shkarkimi i drejtuesve të lartë të policise në Elbasan, bëhen pas përplasjeve që pati në këtë qytet.

Pas operacionit të zhvilluar në Vlorë ku u kap një sasi e madhe droge, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit është duke zhvilluar një dalje për mediat

Megjithëse u tha se Policia e Shtetit u shmang nga pjesëmarrja në operacion, i cili u drejtuar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, kryepolici Çako pritet të japë detaje të reja.

 

2 Comments

  1. Ore ketu duhen shkarkuar çako e gjithe nençakot, policet e pa korruptuar te dalin e thone te verteten nese i kan njoftuar shefat e tyre per droganizimin e vendit dhe ata u kan qepur gojen me vendin e punes ose duhet te shkrihet gjithe zinxhiri, ka plote burra te ndershem qe duan te jetojn ne vendin e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu