• |
ide | kryesore

VIDEO/ Berisha nuk shpëton dot as në avion

Arkiva, Syri i Lapsit

Ish-kryeministri Berisha mbetet një nga politikanët më popullorë në Shqipëri. Edhe pas kaq shumë vitesh në politike ai vazhdon të pëlqehet pothuajse nga të gjithë. Kjo duket edhe në këtë video, ku ish-kryeministri ndodhet në avion duke udhëtuar dhe një radhë e madhe me njerëz presin për të shkrepur një foto me të.


 1 Comment

  1. Sa banale jeni ju te lapsit shihni, shihni, shihni vetem te keqijat e Rames, qe per realitet qeverisja e tij ka difekte por kurre nuk mund te krahasohen me maskaralliqet e tradhetarit funderrines se ketij artikulli Sali Berisha.
    .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.