• |
ide | kryesore

Lubonja: Rama si Padrino në mbrojtjen e Tahirit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Analisti Fatos Lubonja lëshoi akuza të forta në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Duke folur për emisionin “Të Paekspozuarit”, Lubonja e cilësoi Ramën si Padrino të vendit tonë, që i doli në mbrojtje Saimir Tahirit.
“Ky është Padrino, i tha Tahirit që pas nënës dhe babait tënd jam unë që shqetësohem për ty. Këtu te ne, mafia del në televizion, ndërkohë që jashtë janë të fshehtë nuk dalin. Në çdo shtet ka mafie, por te ne mafia ka shtetin e vet. Ky padrinoja e ka mbrojtur atëherë Tahirin, kur Zagani nxori prova dhe këto prova janë dhe sot. Sot që doli prova, Padrino mbron Tahirin” – tha Lubonja.

1 Comment

  1. Jam sh dakort, ,,Mafie Shtet,,Shtet Mafie,,ky binom esht i pandar kto 4 vitet e fundit,policia kap ca fukarenj per drita,ca roje hashashi,ca hallexhinj qe i japin 5 mij lek policit dhe kta i filmojn dhe i nxjerrin si sukses,,,Bravo Çuna te ripjerdhjes qe e degjeneruat kte vend perfundimisht,,ore jam kurioz si nuk ka dal nje video e policis qe shoferi u jep 50 mij lek?ose 50 euro?asnje per be,vetem 5 mij leksha,,apoooo!!!??????skema e hashashit i shte kjo dhe e din te gjith djemt,10 euro per rrenj i do policia vendore,,shefi ja conte pjesen drejtorit te qarkut,ky i conte pjesen drejtorit te pergjithshem,ky i conte pjesen Saje Qorrit dhe ai Ram plehres,ja kjo esht skema e Ripjerdhjes,respekte lapsit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu