• |
ide | kryesore

Rama sot te Arjan Çani: Është i vetmi kazan pa mbetje toksike!

Arkiva, Lajme, Të fundit

Rikthimi i Ramës tek Zonë e Lirë në qershor ka qenë dhe rinisja e një marrëdhënieje të re mes tij dhe gazetarit Arjan Çani.
Sot në mbrëmje, Rama do t’i shkojë sërish në Zonë e Lirë dhe intervistën e ka paralajmëruar me një status thumbues në rrjetet sociale.
“Sonte në 9, tek Zona e Lirë e Arjan Çanit që në këtë kohë degradimi të klubeve të katundit mediatik, mbetet i vetmi kazan pa mbetje toksike” shkruan Rama në Facebook.
Ditët e fundit, Ramës iu desh të krijonte një përplasje me gazetarët, pas pozitës së vështirë ku e vunë përgjimet e trafikantëve të drogës nga Prokuroria e Katanias.

5 Comments

  1. Ne fakt, TvKlan i Klientit Frangaj ka kohe qe eshte bere lavatricja mediatike e PS. Ne fillim Tahiri del te Fevziu pak dite para procesit te shqyrtimit te imunitetit. Pas nje jave(sonte) Rama shkon te fitoje popullaritet televiziv te i njejti kanal tv, duke qene i ndergjegjshem se debati me nje si Çani nuk mund te merret kurre seriozisht….

  2. era po ty pse te vjen si rames era qelb,pse u ngute.i paske pare me duket brekt e xhelilit e rritur ose te roshit kur ke qen e mitur.nje i kalbur dhe nje i qelbur paskan takim,

  3. Ka dalë çdo ditë në Tv, kryeministri. Nuk mungojnë ekranet. Por çfarë ka ai në të vërtetë? Kuptohet, kërkon të çdramatizojë situatën dramatike ku ndodhet. Të luajë teatër brenda teatrit.

    Te flasë për politikë dhe të relativizojë politikën njëkohësisht. Të jetë i lirë në Zonën e Lirë, për të interpretuar ashtu si jashtëtoksor, hallin e madh toksor që ka mbi kokë./360grade.al/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu