• |
ide | kryesore

Video/ Shpërthen një bombul gazi në Lushnje, plagoset lehtë një person

Arkiva

Një bombul gazi ka shpërthyer në qytetin e Lushnjes mëngjesin e sotëm. Shpërthimi ka ndodhur në katin e parë të një banese në pallat duke e përfshirë nga flakë dhe tym. Si pasojë ka mbetur i plagosur edhe një përson në disa pjesë të trupit.

Ndërkohë zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë neutralizuar zjarrin duke shmangur përhapjen e tij në katet e tjera të ndërtesës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu