• |
ide | kryesore

1 Comment

  1. Ambasadori Lu duhet te dali para drjtesis. Dhe ai eshte i perfshir ne llumin e lidhjeve mafioze dhe ne afera parash. E tha Tahiri qe dhe ata (ambasadoret,…) njeres jane. Mese domethense. Prandaj Lu hesht dhe e mbron sigurisht Tahirin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu