• |
ide | kryesore

VIDEO/ E mbani mend si sillej Rama me gazetarët kur ishte në bashki?

Syri i Lapsit

Sulmi që kryeministri Edi Rama u bëri gazetarëve përpara sallës së parlamentit ditën që nuk lejoi futjen në burg të Saimir Tahirit nuk është e para dhe me shumë gjasë as e fundit. Ndër vite Rama ka pasur një raport të vështirë me mediat dhe me gazetarët e terrenit. Më poshtë vijnë kolazhe të sjelljes së Ramës që nga fillimet e tij në politikë si Ministër Kulture e më pas, Kryetar i Bashkisë së Tiranës.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu