• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gazetarja ngre fustanin LIVE: Më duket se kam një merimangë në mbathje

Syri i Lapsit

Një prezantuese televizive në Rumani ka bërë një gjest të pazakontë në transmetim direkt. Ajo shkoi audiencën duke ngritur fustanin pasi sipas saj dyshonte se një merimangë i kishte hyrë në mbathje. Illinca Vandici bëri një lëvizje të befasishme duke ngritur fustanin dhe më pas i kërkoi njërit prej të ftuarve që të kontrollonte në mbathjet e saj. Një person pa me kujdes poshtë fustanin por tha se nuk kishte asgjë shqetësuese. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu