• |
ide | kryesore

Grimierja që transformohet në çdo personazh që dëshiron

Arkiva

Kjo është Promise Tamang, një makeup artiste profesionale e cila ka aftësinë të transformohet në çdo lloj personazhi që dëshiron. Në faqen e saj në Instagram Tamang e përshkruan veten si një ‘qënie kameleon’ dhe ‘mbretëresha e transformimit’, dhe sinqerisht kjo nuk ka nevojë për debat, pasi puna e saj flet vetë.
Transformime të llojit si Sailor Moon, apo Mariah Carey janë totalisht të pabesueshme. Madje ajo është bërë dhe si këngëtari Ed Sheeran.
Por ajo që i mahniti të gjithëve është transformimi i saj si një kukull Bratz. Nëse i keni harruar këto kukulla ju kemi sjellë një që ta rikujtoni.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu