• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni se si i ka mashtruar Rama shqiptarët për drogën

Syri i Lapsit
Sa herë Edi Rama është gjendur para një skandali, denoncimi, apo fakti me trafikantët e hashashit ai ka zgjedhur të ngrejë alibi dhe mos pranojë të vërtetën. Për tre vjet e fjysëm me radhë ai quante makineri balte, media kazani, gazetar të çmendur cdo kënd që i thoshte se vendi i drejtuar prej tij ka probleme me kanabisin. Lapsi.al i është rikthyer edhe një herë të gjitha gënjeshtrave që kreyministri ka thurur në katër vite për të fshehur këtë fenomen që sot ka nxjerrë të implikuar njerëzit e tij më të afërt. Shikojeni kërë video me gënjeshtrat më spektakolare të Ramës me maninë e tij për të qesharakëzuar gjithçka për të kuptuar se kush ka pasur të drejtë.

1 Comment

  1. ish shku rama ne gjakov,diku ne shetitje i kish par nje gjakovari ca kepuc te kuqe te bukra.e pyet rama qfare kepuce jan,gjakovari kepuc jan .por qfar kepuce rama insiston ,gjakovar kepuc o njeri.rama prap e bezdis dhe pyet qfar lekure jan etj.gjakovari i bezdisur lekur kari jan i thot rames.bastardi rama ngazellehet e i thot ani futma nji her bythes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu