• |
ide | kryesore

Heyda El Saied divorcohet nga bashkëshorti, shkak tradhëtia e 55-vjeçarit (Foto)

Arkiva

Shumë e njohur edhe e dashur për publikun shqiptar, balerina e famshme shqiptare është divorcuar nga bashkëshorti i saj. Bëhet fjale për “showgirl-in” ,Hueyda El Saied. Edhe pse ka kohe që është larguar nga bota e showbiz-it, publiku e pëlqen akoma po njësoj. Burime nga “Panorama” thonë se ata kanë 6 muaj që janë ndarë dhe se shkaku i prishjes së marrëdhënies të tyre ishte tradhtia e partnerit të saj 55-vjeçar, francezit, Michael Tamisier me të cilin kishte 5 vite njohje dhe 3 vitet e fundit bashkëjetonte në Luksemburg.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu