• |
ide | kryesore

VIDEO/ Dëgjohen rënkime seksi ndërsa gazetarja raportonte nga parlamenti

Syri i Lapsit

Një grup të rinjsh kanë bërë një shaka mjaft pikante me një gazetare të BBC-së. Teksa korrespondentja Emma Vardy po raportonte jashtë Westminster-it, nisën të dëgjoheshin në transmetim LIVE rënkime seksi të ngjashme me një film pornografik. Pavarësisht kësaj “pengese” dhe shakasë së sikletshme gazetarja arriti të përqëndrohet dhe të përfundojë raportimin e saj duke injoruar zhurmat që vinin pranë saj.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu