• |
ide | kryesore

Akuzat ndaj Top Channel/ “Edi Rama, ky mosmirënjohës…”

Lajme, Të fundit

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani e cilëson Edi Ramën si kryemosmirënjohës, lidhur me akuzat që ky i fundit bëri ndaj Top Channel. Manjani shkruan në Twitter se ky televizon nuk po i bën asgjë Ramës, krahasur me opozitarizmin që i ka bërë Sali Berishës dhe Fatos Nanos.

Sipas Manjanit, po të ishte themeluesi i TCH, Dritan Hoxha gjallë, Rama do ishte rrëzuar tashmë nga pushteti.

“Top Channel nuk po i bën asgjë (krye)mosmirnjohësit që qeveris! Asgjë, krahasuar me ç’i bëri paraardhësve të tij (Nano e Berisha).

Më kot kërkon kohën e Tanit! Po të ishte gjallë Ai, mosmirënjohësi do ishte rrëzuar tashmë nga pushteti i pamerituar!

Nuk di më ç’thotë…” – shkruan Manjani në rrjetin social. /LAPSI.AL

2 Comments

  1. top chanel vetem se po i pastron bythen e qir te rames nga habilajt,balili,shullazi,frrok,ndok,rosh e dosh.nuk lahet muti rama me kak e te dhjera derrash siq jan top,vizion plus,tema,a1 report etj

  2. Ari @@het ne sume dhe pastaj lepin @oqen e anal isteve qe i sherbejne shqupit. . Me pak fjale ari eshte pasiv ne shumicen e rasteve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu