• |
ide | kryesore

VIDEO/ Bufon bën gjestin që u del kundër tifozëve italianë

Sport

Ka qenë emocionuese nisja e ndeshjes mes Italisë dhe Suedisë në San Siro ku luhej një vend në botërorin e Rusisë. Kapiteni i “axurrëve” ka reaguar kundër tifozëve që fërshëllyen himnin e miqve. Ai ka duartrokitur gjatë himnit suedez duke mos e aprovuar gjestin e tifozëve italianë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu