• |
ide | kryesore

45-vjeçari nga Lushnja qëllon me thikë bashkëshorten dhe djalin e tij, prangoset nga policia

Lajme

Një sherr në familje ka përfunduar me plagosjen me thikë të bashkëshortes dhe të djalit nga ana e kryefamiljarit. Ngjarja e rëndë ndodhi në Dushk të Lushnjes.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë Shpresim Gj., 45 vjeç.

Në banesë, për motive të dobëta, ai ka qëlluar me thikë bashkëshorten, M.Gj, 43 vjeçe, dhe djalin e tij, M.Gj, 18 vjeç, duke u shkaktuar dëmtime të lehta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu