• |
ide | kryesore

Basha: Rama është gati të zhvishet lakuriq për të mbrojtur Tahirin

Lajme, Të fundit

Gjatë një deklarate për mediat, ku komentoi projektbuxhetin e qeverisë për vitin 2018, kreu i PD-së ka folur dhe për çështjen ‘Tahiri’.
Ai tha se kryeministri Edi Rama është i gatshëm të zhvishet lakuriq për të mbrojtur ish ministrin e Brendshëm.
“Edi Rama është gati të zhvishet lakuriq për t’iu shmangur pyetjes se pse e mbrojti Saimir Tahirin? Pse nuk thotë një fjalë për paratë e drogës dhe patentat e lundrimit të Tahirit të kapura. Ka dy javë që hesht për që t’i shmanget këtyre pyetjeve. Ai po bën dhe do bëjë gjithçka, por nuk do t’ia dalë”– tha Basha.

1 Comment

  1. Ik o kare me zile, me mire te investohen ne shqiperi se te ikin neper bankat e botes, se e dini qe duke futur ne ekonomi ka me shume vende pune me shume para ne xhepat e popullt, apo je mesuar me sipantizantet si Ari apo Hook qe asnjegje su pelqen kokra e injorances

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu