• |
ide | kryesore

Miley Cyrus tregon dëmin që i shkaktoi Hannah Montana

Paparazzi, Slider

Miley Cyrus është e njohur për publikun që nga viti 2003, kur ajo mori famën më të madhe në Disney Channel në rolin e Hannah Montanas.Ajo ka ardhur në përfundim se roli i Hannah Montanës ka lënë shenjë të pashlyeshme në mendjen e saj.“Unë mendoj se njerëzit e pëlqenin Hannah Montanën sepse ka qenë një personazh shumë real dhe kjo për shkak se unë fshihesha pas saj. Por pas kësaj ka qenë shumë e vështirë për mua të balancoja gjithçka. Kur fillova turneun si të dyja, jam përfaqësuar si Hannah Montana dhe si unë dhe mendoj se kjo ka lënë shenja jo të mira tek unë. Kjo ka shkaktuar disa dëme në psikikën time” ka thënë Cyrus.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu