• |
ide | kryesore

Mr.Bean, baba në moshën 62 vjeç

Paparazzi, Slider

Rowan Atkinson, aktori i njohur i “Mr. Bean-it”po pret të bëhet baba për herë të tretë në moshën 62-vjeçare.Komediani i njohur është prej kohësh në lidhje me partneren Louise Ford, 33 vjeçe, dhe sipas “Sunday People” ajo është në pritje të ëmbël.Atkinson ka tashmë dy fëmijë të rritur, Ben-in 23 vjeç dhe Lily-n, 21, nga një martesë e mëparshme me Sunetra Sastry-n.Louise është fotografuar me një bark të rrumbullakosur gjatë një udhëtimi në Londër për shopping.Sipas burimit, ata janë shumë të lumtur dhe po përjetojnë një prej kohëve më të bukura të jetës së tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu