• |
ide | kryesore

Pse ekziston një mosmarrëveshje mes dy shqiptareve, Rita Ora dhe Dua Lipa

Paparazzi

Emisioni “Jo vetëm modë” në Tv Klan, transmetoi një material, ku bëhej fjalë për një konflikt apo më shumë një ftohje midis dy yjeve të muzikës britanike me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa. Arsyeja thuhet se është fakti se Dua i kërkoi ndihmë në fillim të karrierës këngëtares së “Hot right now”, por kjo e fundit nuk u shpreh e gatshme për ta mbështetur.

Ndërsa Dua Lipa arriti të bënte karrierë gjatë këtij viti, thuhet se është pikërisht ajo që tashmë nuk preferon të flasë apo të përballet me Rita Orën. Shpresojmë që një ditë këngëtaret me origjinë nga Kosova të gjejnë mirëkuptimin dhe pse jo t’i shohim në një bashkëpunim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu