• |
ide | kryesore

VIDEO/ Të gjithë u morën me lotët e italianëve, por festa e Suedisë ishte e çmendur

Sport

Italia nuk do jetë pjesë e Botërorit të Rusisë. Ky lajm ka dominuar median ndërkombëtare dhe diskutimet online. Fotot dhe videot e ndeshjes së Italisë dhe Suedisë kanë shpërthyer në rrjetet sociale. Ndërkohë suedezët e kanë festuar si të çmendur kualifikimin për në Botëror. Në një moment lojtarët iu turrën tavolinës së gazetarëve. Shiheni videon më poshtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu