• |
ide | kryesore

Elona Gjebrea mohon thirrjen nga Prokuroria e Krimeve të Rënda

Lajme, Të fundit

Ish-zv.ministrja e Brendshme, Elona Gjebrea mohoi lajmin se është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda të dëshmojë për trafikun e drogës dhe çështjen “Habilaj”.
“Lajmi se jam thirrur në Prokurori është i pavërtetë, – ka deklaruar Gjebrea për mediat. – Por unë jam e hapur për të dëshmuar në çdo kohë.”
Elona Gjebrea mbuloi detyrën e zv.ministres së Punëve të Brendshme deri në prag të zgjedhjeve të 25 qershorit, kur u vendos në listën e deputetëve të PS dhe ministria drejtohej nga Saimir Tahiri, i cili sot hetohet për lidhje me bandat kriminale dhe trafikun e drogës.©Lapsi.al

1 Comment

  1. elona nuk ka qen ne vetur te tahirit. kjo vetem ju ka ber ne shtrat treshe e katershe habilajve,shullazit,balilit siq u bejn rama e taahiri si lavire bulevardi.keta kriminelett ruqi,xhafa i kan leter higjenike kur bejn orgji stalini qelbesirat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu