• |
ide | kryesore

Denoncimi/ Uji mbush shtëpinë, banorët rrezikojnë të mbyten brenda

Lajme, Të fundit

Sali Berisha publikoi denoncimin e një qytetari dixhital i cili shprehet se banesa e tij është mbushur me ujë dhe njerëzit po mbyten brenda.

Sipas denoncuesit, asgjë nuk po bëhet për t’i ardhur në ndihmë atyre.

Postimi i Sali Berishës:

Qytetarja nga Durresi denoncon:

“Jetoj ne durres lagja 15 spitalle

Kjo eshte gjendja ne shtepine time tani

Ne po mbytemi dhe shteti yne nuk ben asgje

Ju lutem na ndihmoni

Theksoj se ketu ne zonen e durresir jane dy rezervare jo ne zonen e zdruthktarise por ne lagjen 15 spitalle perball shkolles Neim Babameto”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu