• |
ide | kryesore

(FOTO) Shpërthimi i automatit në Shkodër, plagosen 3 punonjësit e OSHEE

Arkiva, Lajme, Të fundit

3 punonjës të OSHEE-së u plagosën në nënstacionin e Shkodrës, pasi automati që po riparonin shpërtheu.

Tre të plagosurit janë Afrim Halluni, Erjon Hafizi dhe Anton Berisha. Halluni dhe Hafizi janë nisur me urgjencë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar. Ndërsa elektricisti Anton Berisha i plagosur më lehtë, ndodhet në spitalin e Shkodrës.

Disa orë më parë një elektricist humbi jetën në Fier, ndërsa po riparonte një defekt në shtyllën e tensionit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu