• |
ide | kryesore

Publikohet dueti mes Ed Sheeran dhe Beyonce (Video)

Arkiva

Ed Sheeran ka konfirmuar se do të publikojë remixin “Perfect” në bashkëpunim me yllin amerikan, Beyonce.

Sheeran, që publikoi albumin e tij “Divide” gjatë këtij viti, ka konfirmuar se është duke punuar në albumin e tij të ri dhe tashmë ka të gatshme nëntë këngë. Remixi pritet që të thyejë klasifikimet botërore, duke marrë parasysh popullaritetin e dy këngëtareve!

My Perfect duet with @beyonce is available everywhere now x

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu