• |
ide | kryesore

Trendet e bizhuterive (FOTO)

F1, Stil

Mbajta e bizhuterive si varse, unaza, byzylykë apo vëthë kanë një rol kyçë në krijimin e një elegance.Në festa por dhe në punë vendosja e tyre është e pashmangshme.Si çdo veshje apo aksesorë tjetër dhe bizhut kanë tendencat e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu