• |
ide | kryesore

Avari në rrjet, disa zona të Tiranës mbeten pa drita

Lajme, Të fundit

Energjia elektrike është ndërprerë në disa zona të kryeqytetit. OSHEE njofton se: Për shkak të një avarie në linjën 35 kV Tirana 1 – Mëzez, OSHEE ka stukuar energjinë elektrike, sot në mbrëmje ora 19.20, e cila do të zgjasë deri në orën 20.30.

Zonat pa energji elektrike: Bërxull, Domje, Bathore, Ujësjellsi Kamëz, Qerekë, Tapizë, Pompat Tapizë, Breg Lumi, Reparti Ushtarak, Laknas (pjesërisht), Pompat e Antibiotikut, Privat/ Alumin, Everest, Frutikultura, Çekrezë, Kasale, parafabrikatet Kamëz dhe Valias.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu