• |
ide | kryesore

Dafina Zeqiri intervistë pë “NR Magazine”: Ky është frymëzimi im më i madh

Paparazzi, Slider
dafina-zeqiri1.jpg

Dafina Zeqiri prej disa kohësh është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku po vijon dhe karrierën artistike. Me sa është mësuar ajo po bashkëpunon me disa prej yjeve të muzikës botërore.Së fundmi Dafina është për pjesë e intervistës së “Nr magazine” ku ka folur rreth jetës së saj dhe padyshim karrierës. Ndër të tjera ajo ka treguar se nëna për të është inspirimi më i madh. “Është e pabesueshme sa e fortë është ajo. Forca dhe fuqia e saj më kanë frymëzuar më shumë. Duke u rritur, mamaja ime ishte frymëzimi im më i madh. Ajo na ngriti të pavarur”, Ndërkohë, jashtë familjes artistet që e kanë frymëzuar Dafinën janë Destiny’s Child, Lauryn Hill, TLC e “Spice Girls”. Kujtojmë se “Told Ya”, është projekti i fundit nga Daffy, këngë kjo mjaft e pëlqyer nga fansat e me klikime të shumta në “Youtube”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu