• |
ide | kryesore

FOTO/ Shokon këngëtarja: Po verbohem! Kam 13 ditë pa bërë seks!

Paparazzi

Këngëtarja e njohur Cardi B, e cila së fundmi është fejuar me reperin Offset ka habitur të gjithëve me komentin e saj të fundit në “Twitter”. Ajo është në kulmin e karrierës së saj dhe emri i saj është i pranishëm kudo.

“Po bëhen 13 ditë pa bërë seks. Po humbas shikimin në syrin e majtë” – ka shkruar Cardi në “Twitter”. Ylli i “Boday Yellow”, e nisi lidhjen e saj me Offset në fillim të këtij viti dhe vetëm pas një propozimi në publik me një unazë diamanti ata zyrtarizuan gjithçka.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu