• |
ide | kryesore

Tuttosport: Juventusit mund t’i kushtojë shtrenjtë vendi i dytë në grup

Sport

Pas fitores ndaj Olympiakosit, skuadra e Juventusit e ka mbyllur fazën e grupeve në vendin e dytë. “Bianconerët” rrezikojnë që në fazën tjetër të përballen me një kundërshtar shumë të fortë. “TuttoSport” shkruan se skuadra e Massimiliano Allegrit rrezikon të ketë një kundërshtar si: PSG, Manchester City, Tottenham, Manchester United, Besiktas dhe njëri mes Liverpool, Sevilla e Spartak Mosca janë ende në garë në Grupin E. Por gjithësesi e mira e kësaj disfate eshte se Juve do te shpetoje nga perballja me skuadra si Barcelona (që e kishte në grup) apo si Real dhe Bayern që gjithëashtu janë renditur të dytèt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu