• |
ide | kryesore

Bleona nudo, nuk i ka mbetur gjë pa nxjerrë (Foto)

Paparazzi, Slider
Bleona-Qereti-iHeartRadio-Fiesta-Latina-Presented-HimeciyUIEXl_1.jpg

Kohët e fundit të pozosh nudo, është një nga metodat më të reja për të tërhequr vëmendje në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Një trend ky i cili ka prekur jo pak femra, duke filluar që nga mosha e adoleshencës. Një nga këngëtaret shqiptare, siç është Bleona Qerreti njihet për nudizmin e saj dhe nuk nguron të pozojë ashtu siç e ka bërë nëna. Së fundmi ka zhvilluar një set fotografik ku shfaqet pa të brendshme, duke mos i lënë më imagjinatës të fantazojë. Fundja kjo është kthyer në  të zakonshme për të dhe nuk i bën përshtypje.

©LAPSI.AL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu