• |
ide | kryesore

“FedEx” refuzon të dërgojë parfumin e Kim Kardashian në Australi

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka surprizuar të gjithë fansat në mbarë botën me lançimin e parumit të saj të ri “Crystal Gardenie”, muajin e kaluar.

Por fansat në Australi nuk do mund të kenë të dorë këtë parfum pasi është cilësuar si material i rrezikshëm për shkak të përmbajtjes se alkoolit.

Sipas “TMZ”, postat ndërkombëtare si “FedEx” kanë refuzuar të dërgojnë parfumet e Kim në Australi dhe New Zealand.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu