• |
ide | kryesore

FOTO/ Takohen sërish Bushati dhe Kotzias

Lajme, Të fundit

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati është takuar gjatë vizitës në Bruksel me homologun e tij grek Nikos Kotzias. Pas takimit në Kretë, Bushati zbulon edhe bisedën me ministrin e Jashtëm të Greqisë përmes një postimi në “Twitter”.

“Është gjithmonë kënaqësi të takohem dhe të diskutoj me mikun dhe kolegun Nikos Kotzias çështje të një rëndësie të përbashkët”, shkruan Bushati.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu