• |
ide | kryesore

Jennifer Lawrence:Weinstein ishte një kafshë

Paparazzi, Slider

Në numrin e fundit të revistës “The Hollywood Reporter”, Jennifer ka rrëfyer se Harvey kishte një sjellje prindërore ndaj saj gjatë gjithë kohës, pavarësisht se kishin debate të shpeshta. “Ai është sjellë mirë me mua shumicën e kohës përveç momenteve kur kishim debate dhe unë e ofendoja por e linim me aq.Ai ka patur një sjellje prindërore ndaj meje. Kështu që m’u desh kohë të kuptoja gjithçka pasi mendoja që e njihja këtë njeri ndërsa ai u akuzua për përdhunim. E dinim të gjithë që ishte një qen dhe që ishte brutal”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu