• |
ide | kryesore

Jul Deda:Mua më larguan nga ‘Portokallia’ për inat personal

Paparazzi, Slider

Julian Deda i cili ka folur së fundi në një intervistë për Urbanus Blog, duke u shprehur rreth raporteve të tij me Portokallinë.Juli deklaron se nuk është larguar nga “Portokallia” por e kanë hequr pasi patën një mosmarrëveshje me regjisorin Altin Basha për një rol, ku sipas tij kaloi në një inat personal.

“Kjo na doli për mirë pasi u përfshimë në spektakël që ishte dhe mbetet risi për tregun”, thotë ai.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu