• |
ide | kryesore

Pas qarkullimit të fotove me boksierin, del videoja intime e Rita Orës me të (FOTO)

F1, Paparazzi

Se fundmi Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë në eventin e modës në Angli . Të dy ulur afër, tek “tavolina e kampionëve” , kështu e quajti ish e dashura e yllit të Real Madrid, Cristiano Ronaldos, Irina Shayk këtë tavolinë. Por fotot e boksierit më të famshem dhe Ritës u bënë menjëherë virale dhe nuk kishte person që mos diskutonte për to. Dyshja u panë shumë të afërt, madje ishte Rita ajo që ngacmoi median dhe publikun duke shkruar “Date Night”. Komentet ishin te shumta ku shume mbronin Riten dhe disa e ofendin pasi boksieri ishte i martuar dhe me një fëmije të vogël, por nga ana tjetër komentonin se fajin e ka Conor. Në media po bën namin një video ku shfaqet Conor duke kapur të pasmet e një femre e cila kishte bikini të ngjashme me ato të Rita Orës që veshi në ditëlindjen e saj në Afrikë. Menduan se ishte Ora por sigurisht që kjo femër nuk është Rita, pasi është një striptiste në Las Vegas,e cila u bë pjesë e një prej natëve të “egëra” të boksierit. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu