• |
ide | kryesore

Rita Ora personazhi i radhës në videot e “Love Magazine” (Video)

Paparazzi, Slider

Rita Ora ishte protagonistja e radhës e videove të revistës “LOVE”.

Këngëtarja 27-vjeçare shihet duke u zhveshur dhe duke kërcyer në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anywhere”.

Rita, e cila ka qenë pjesë e videove të “LOVE” edhe në dy vitet e kaluara, ka thënë për këtë projekt: “Do të doja ta bëja këtë gjë çdo vit. Argëtohem shumë duke xhiruar dhe më fut në shpirtin e festave ”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu