• |
ide | kryesore

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen e tij

Paparazzi, Slider

Taulant Xhaka ka zyrtarizuar lidhjen e tij me bukuroshen, Arbnora.Ka qenë vetë Xhaka ai që ka postuar një foto me partneren e tij në Instagram, ku shkruan: “Dashuri!”. Ndërkohë që të njejtën foto e ka postuar edhe vetë bukuroshja nga Zvicra.Kjo është hera e parë që Taulanti poston foto me partneren e tij pas disa muajve, kur tregoi dhe emrin e saj, ama foto me të nuk kishte shfaqur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu