• |
ide | kryesore

“Olta 48 orë pa gjumë” Berisha kërkon të ndalet cinizmi me përmbytjet

Lajme, Të fundit

Për vetëlavdërimet dhe mburrjet e ministrave mbi situatën e përmbytjeve ka folur në parlament Sali Berisha. Ish kryeministri kërkoi të mos bëhet politikë dhe marketing me situatën e vështirë që kaluan qindra familje të përmbytura. “Olta ndejti 48 orë pa gjumë, sikur të jemi ne këtu monitori i gjumit të Oltës, ç’i keni këto, mos i sillni në parlament këto, diskutojini atje në kabinetin e qeverisë, mos na i sillni këtu” ishte kërkesa e Berishës për socialistët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu