• |
ide | kryesore

Ministri i Brendshëm Xhafaj mbledh në Elbasan 12 drejtorët e policisë së qarqeve të vendit

Lajme, Të fundit

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka mbërritur sot në Elbasan bashkë me ministrat Damian Gjiknuri dhe Blendi Klosi.

Mësohet se në Elbasan ndodhen edhe 12 drejtorët e Policisë të 12 qarqeve të vendit.

Xhafaj ndodhet në Elbasan pasi do të prezantohet modeli i ristrukturuar i Drejtorisë së Policisë në kuadër të projektit suedez dhe lançimi publik i “Platformës se Policimit dhe Sigurisë në Komunitet”.

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu