• |
ide | kryesore

Rama çudit me atletet e reja. Shikoni çka veshur në Top Story

Arkiva, Paparazzi, Slider

Edi Rama e ka ngritur dozën e veçantisë me atletet e reja me të cilat është shfaqur ne Top Story.

Dhe këtë radhe nuk ka dhënë shpjegime për kungujt që kërkojnë justifikim për veshjen.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu