• |
ide | kryesore

Prekëse/ 31-vjeçarja martohet në spital 24 orë para se të ndërronte jetë (FOTO)

Lapsi Leaks, Pikante

U martua në spital vetëm pak orë përpara se të ndërronte jetë. Kjo është historia e trishtë e Heather Rebeccah Mosher, 31 vjeç ka përlotur Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo u godit nga një formë mjaft agresive e kancerit në gji.

E reja nga Hartford, Connecticut ka kërkuar të realizojë ëndrrën e saj kur kuptoi se nuk i mbetej shumë kohë. Dëshira ishte të martohej me fustan të bardhë me muzikën tradicionale dhe lule.

I fejuari i saj realizoi gjithçka në kohë rekord në spitalin Saint Francis Hospital ku morën pjesë të afërm dhe miq. Për fat të keq 24 orë më pas ajo ndërroi jetë. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu