• |
ide | kryesore

VIDEO/ Çani shpjegon gjestin erotik të Ramës në parlament

Syri i Lapsit

“A e keni parë kur hyn në Parlamen? Kjo është natyra e skuthit”. Kështu gazetari Arian Çani i ftuar në “360 Gradë” në Ora News është munduar të deshifrojë gjestet e kryeministrit Rama në parlament.

“Lul Basha është në hall të madh sepse sado i mirë që është në artikulim, është në hall të madh. Çfarë t’i bësh një personazhi të tillë si Edi Rama i cili operon me mjete jo politike, që mund të jenë erotike, artistike. Ai do që njerëzit ta ndjenjë, jo ta kuptojnë. Kjo është e tmerrshme” – tha Çani, por për të kuptuar më shumë shihni videon më poshtë. 

4 Comments

  1. O i pa emer,megjithese une po e shenoj emerin,jam shume dakort,me konkluzionin tuat shume te sakte.Bile,mund te shtoj,se pranija e ketij alabaku,turperon,ate qe e ka ftuar.

  2. Mendoi se Cani do te thote qe Rama ben levizjet e nje homoseksuali pasiv…..dhe Cani ka shume e drejte se Rama eshte i tille,….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu