• |
ide | kryesore

Pranga 35-vjeçarit në Fier, qëllonte natën me armë zjarri

Lajme, Të fundit

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 35-vjeçar pasi akuzohet se ka qëlluar me armë zjarri në ajër.
Në flagrancë u prangos shtetasin Arben Demollaj, 35 vjeç, banues në fshatin Mbyet, Patos.

 

 

Arrestimi i Demollajt u bë pasi gjatë natës ka qëlluar në ajër me armë zjarri, pushkë 20 (njëzetëshe), në afërsi të një Bar-Restoranti në fshatin Verbas, Patos.

Në vendngjarje është bllokuar arma e zjarrit si dhe 5 (pesë) gëzhoja model 56.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu