• |
ide | kryesore

Princ Harryt nuk i del inati me Trump, nuk e fton në dasëm

Paparazzi, Slider

Tani që Princ Harry po planfikon dasmën e tij, e ka lënë Trump jashtë listës së mysafirëve.

Pak kohë pas vdekjes së Princeshë Dianës presidenti I SHBA ka qenë i ftuar në një emission radiofonik ku është shprehur se princesh Dianën mund ta çonte në shtrat por më parë do ti kërkonte të bënte testin e HIv.

Madje thuhet se Donald Trump pas ndarjes së Dianës nga Princ Çarli e ka bombarduar atë me lule dhe dhurata.

2 Comments

  1. i plasi trmpit per te.ai eshte bere ai qe eshte me forcat e tije.ky morasaku ne qoftese trashigon ndonje gje e ka nga mashtrimet e te parve te tije.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu