• |
ide | kryesore

Basha: Rama e shkarkoi Haki Çakon për të shpëtuar kokën e tij

Lajme, Të fundit

Lulzim Basha ishte sot në Kamëz në 27 vjetorin e themelimit të PD-së. Gjatë fjalës së tij para mbështetësve të demokratëve në këtë qytet, Basha tha se kryeministri Edi Rama e bëri kurban Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit për të shpëtuar kokën e tij. Sipas Bashës Rama është i lidhur me krimin dhe bandat e organizuara, prandaj e kanabizoi Shqipërinë. Më tej kreu i opozitës ftoji qytetarët t’i bashkohen protestave të opozitës.

©Lapsi.al

3 Comments

  1. un i gjo nuk mor vesh ktu

    ky lul palla ma para thoshte se nuk e heq cakon se ka frike se bje vet rama
    tani ky palla thot se e hoqi cakon qi mos bij vet rama

    hajde merre vesh tashi.

  2. E cere do me mur vesh tina o tironci!? Llap me la, llap, sa t’munesh ene cfar te t’vij n’men. Nji kjo osht loja e politikes universale, ene masnejna vejn zagaret m’tufe tuj leh me ja pru gjahun n’shteg me e vra.

  3. Per pak qesh tu harru! Shife kur te dali zagari i pare, ari ja thojn emrin e t’lehi: ………ruqi puqi lesh negjmie ha bar qenefi edveri shizofreni……………..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu