• |
ide | kryesore

“Kulla Trump” përfshihet nga flakët e zjarrit (FOTO)

F1, Planet

Ekipe të shumta të zjarrfikësve janë duke shuar një zjarr si pasojë e një defekti elektrik në “Trump Tower” në Manhatan. Nuk ka njoftime për të plagosur dhe zjarri është nën kontroll, sipas NBC News. Presidenti Donald Trump dhe familja e tij nuk janë aktualisht në rezidencë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu