• |
ide | kryesore

Grabitet ‘exchange’ në Fier, autorët me armë e maska

Lajme, Të fundit

Një pikë këmbimi valutor ka rënë pre e një grabitjeje pasditen e sotme në qytetin e Fierit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:50 minuta. Autorët kanë qënë të maskuar dhe nën kërcënimin e armës kanë mundur të grabisin ‘exchange’ që ndodhet pranë Prefekturës së qytetit.

Policia e qytetit të Fierit ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapejn e autorëve. Paraprakisht nuk bëhet e ditur shuma e parave të grabitura.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu